| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
dRON Cienias

Dołączył: 17 Sie 2009 Posty: 3
|
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 21:50 Temat postu: dRON. Admin? |
|
|
Imię: Tomasz
Wiek: 15
Nick na serwie: dozownik do fistaszkow / dRON.
Ile grasz w CS-a: 4lata
Ile godz. dziennie grasz w CS-a: 4/5
Twoje IP: Zmienne
Znajomość amxx-a 0/10: 8
Dlaczego chcesz adma: Miałem adminów na Serverach (CS-Tygrysek i inne), jestem ograniety, nie Bannuje za Nic, Chcę Pomuc. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 21:50 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
^Wuyek^ Soświadczony


Dołączył: 15 Kwi 2009 Posty: 54 Skąd: wejherowo
|
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 07:50 Temat postu: |
|
|
nigdy nie widzialem cie na servie malo grasz zacni grywac na muminkach _________________ Wuyek |
|
| Powrót do góry |
|
 |
dRON Cienias

Dołączył: 17 Sie 2009 Posty: 3
|
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 09:06 Temat postu: |
|
|
To ześ teraz dojebał wczoraj grałem z tobą eCa* i jeszcze Wszczesniej Wiec mi tu nie Pierdol Pod Nickiem dozownik do fostaszkow. |
|
| Powrót do góry |
|
 |
^Wuyek^ Soświadczony


Dołączył: 15 Kwi 2009 Posty: 54 Skąd: wejherowo
|
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 10:43 Temat postu: |
|
|
aaa to ty nie widzialem to tak zgadza sie grales:D _________________ Wuyek |
|
| Powrót do góry |
|
 |
dRON Cienias

Dołączył: 17 Sie 2009 Posty: 3
|
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 19:48 Temat postu: |
|
|
To jak dostane Admina??  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
eCa* Szefuncio


Dołączył: 12 Kwi 2009 Posty: 156 Skąd: Z niEnaCka xD
|
Wysłany: Czw Sie 20, 2009 10:41 Temat postu: |
|
|
Staraj się , reklamuj Muminki [4-FuN] a ja to docenie i dam Ci adma _________________ ___eCa* ^ $ PoZdRoO & PocWicZ $
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Lemr0 Administrator


Dołączył: 25 Kwi 2009 Posty: 315 Skąd: Chrzanów
|
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 10:39 Temat postu: |
|
|
Jestem Na Nie !! _________________ Po PrOsTu AdMiN  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Imagos Nienajgorszy


Dołączył: 22 Cze 2009 Posty: 42
|
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 10:40 Temat postu: |
|
|
Jeszcze cie na serwie nie widzielem jestem na nie _________________ Bede Miał Sever xD z LemrO xD |
|
| Powrót do góry |
|
 |
yeti0012 Stary Wyjadacz

Dołączył: 29 Kwi 2009 Posty: 168 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 22:12 Temat postu: |
|
|
Mógłbym poprosić pozostałych adminów muminek 1 o rozpatrzenie decyzji w sprawie mojego adma??aha..P.S:Lemro i Imagos ja do was nic nie mam tylko odlazlem z klanu nie miejcie mi za zle...;P _________________ JA CHCE MIEĆ ADMA CHOLERA JA CHCE MIEĆ ADMA DO DNIASKA JA CHCE MIEĆ ADMA XD |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Nie Sie 23, 2009 22:12 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|