Forum Muminki[4fun]  91.204.161.235:27099 Strona Główna Muminki[4fun] 91.204.161.235:27099
[img src="http://cache.www.gametracker.com/server_info/91.204.161.235:27099/b_560x95.png" /]
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dRON. Admin?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muminki[4fun] 91.204.161.235:27099 Strona Główna -> Podania o Admina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dRON
Cienias
Cienias


Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 21:50    Temat postu: dRON. Admin? Odpowiedz z cytatem

Imię: Tomasz
Wiek: 15
Nick na serwie: dozownik do fistaszkow / dRON.
Ile grasz w CS-a: 4lata
Ile godz. dziennie grasz w CS-a: 4/5
Twoje IP: Zmienne
Znajomość amxx-a 0/10: 8
Dlaczego chcesz adma: Miałem adminów na Serverach (CS-Tygrysek i inne), jestem ograniety, nie Bannuje za Nic, Chcę Pomuc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 17, 2009 21:50    Temat postu:

Powrót do góry
^Wuyek^
Soświadczony
Soświadczony


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 54
Skąd: wejherowo

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nigdy nie widzialem cie na servie malo grasz zacni grywac na muminkach
_________________
Wuyek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dRON
Cienias
Cienias


Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ześ teraz dojebał wczoraj grałem z tobą eCa* i jeszcze Wszczesniej Wiec mi tu nie Pierdol Smile Pod Nickiem dozownik do fostaszkow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
^Wuyek^
Soświadczony
Soświadczony


Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 54
Skąd: wejherowo

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa to ty nie widzialem to tak zgadza sie grales:D
_________________
Wuyek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dRON
Cienias
Cienias


Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak dostane Admina?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eCa*
Szefuncio
Szefuncio


Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 156
Skąd: Z niEnaCka xD

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staraj się , reklamuj Muminki [4-FuN] a ja to docenie i dam Ci adma
_________________
___eCa* ^ $ PoZdRoO & PocWicZ $
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemr0
Administrator
Administrator


Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 315
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem Na Nie !!
_________________
Po PrOsTu AdMiN Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Imagos
Nienajgorszy
Nienajgorszy


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 42

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze cie na serwie nie widzielem jestem na nie
_________________
Bede Miał Sever xD z LemrO xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yeti0012
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 168
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Sie 23, 2009 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mógłbym poprosić pozostałych adminów muminek 1 o rozpatrzenie decyzji w sprawie mojego adma??aha..P.S:Lemro i Imagos ja do was nic nie mam tylko odlazlem z klanu nie miejcie mi za zle...;P
_________________
JA CHCE MIEĆ ADMA CHOLERA JA CHCE MIEĆ ADMA DO DNIASKA JA CHCE MIEĆ ADMA XD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Nie Sie 23, 2009 22:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muminki[4fun] 91.204.161.235:27099 Strona Główna -> Podania o Admina Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Muminki[4fun]  91.204.161.235:27099  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group